Izglītība Ziņas, jaunumi
Pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un jauniešu universitātes interešu izglītības programmām varēs no 2. septembra!

Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un jauniešu universitāte sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību un Ogres novada Izglītības pārvaldi aicina pieteikties uz interešu izglītības programmām meitenes un zēnus no visām Ogres novada vispārējās izglītības iestādēm.

RTU BJU arī 2022./2023. mācību gadā turpina piedāvāt apgūt vairākas aizraujošas interešu izglītības programmas - interešu izglītības programmu "Ievads inženierzinātnēs skolēniem" 2. - 3. klašu, 4. – 6. klašu un 7. – 9. klašu grupās un interešu izglītības programmas "Koka dizains", "Modes un tekstila tehnoloģijas" un "Programmēšanas un videospēļu pamati" 4. – 6. klašu un 7. – 9. klašu grupās.

Izglītojamo uzņemšana un grupu komplektēšana notiks rindas kārtībā pēc pieteikuma iesniegšanas laika, ņemot vērā izglītības iestādei piešķirto vietu skaitu, kas tiek aprēķināts proporcionāli kopējam izglītojamo skaitam izglītības iestādē.

Pieteikšanās termiņš ir 2022.gada 8.septembris, programmu īstenošana tiks uzsākta 19.septembrī.

Pirms nodarbību uzsākšanas RTU Bērnu un jauniešu universitāte aicinās uz mācību gada atklāšanu un iedvesmas lekcijām 15. septembrī. Pasākumā varēs piedalīties gan klātienē, gan attālināti. Uzaicinājumu uz pasākumu interešu izglītības programmu dalībnieki saņems no Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un jauniešu universitātēs tuvāk pasākuma datumam.

Pieteikšanās interešu izglītības programmām notiek, aizpildot elektronisko pieteikumu. Pieteikuma apstiprināšanas gadījumā iesniegumu par uzņemšanu interešu izglītības programmā nepieciešams iesniegt elektroniski parakstītu nosūtot uz e-pastu izglitiba@ogresnovads.lv vai fiziski parakstītu iesniedzot Ogres novada Izglītības pārvaldē Ogrē, Brīvības ielā 11.

Pieteikuma forma 2.-3. klašu programmām:

https://forms.gle/EWe5VUTyWwd7u4f26

 

Pieteikuma forma 4.-6. klašu programmām:

https://forms.gle/P62Fdu1pjcckNPBK7

 

Pieteikuma forma 7.-9. klašu programmām:

https://forms.gle/gwU1aFj6AWQWACXn7