Pašvaldība
Pilsētas svētkos piedalās viesi no ārvalstīm
Saite uz fotogaleriju

Uz Ogres pilsētas svētkiem ieradušies Ogres sadraudzības un sadarbības pašvaldību pārstāvji no Johvi (Igaunija), Kelmes (Lietuva), Bolnēsas (Zviedrija), Čerņigovas un Popasnas (Ukraina), kā arī no Žueletūras pilsētas Francijā.

23. augustā viesiem notika pieņemšana pie Ogres novada pašvaldības vadības. Viesi iepazinās savā starpā, uzzināja par paveikto Ogres novadā, kā arī par turpmākajām Ogres novada attīstības iecerēm.

Sadarbības partneri piedalīsies pilsētas svētku pasākumos, kā arī jauno infrastruktūras objektu atklāšanas pasākumos – šodien plkst.14.00 notiks jaunā bērnu rotaļlaukuma atklāšana Jāņa Čakstes prospektā, plkst.15.00 RTU Bērnu un jauniešu universitātes atklāšana Ogres 1. vidusskolā, plkst.16.30 – Ogres novada Sociālā dienesta jauno telpu atklāšana Upes prospektā 16, 25. augustā plkst.11.00 – jaunā skeitparka atklāšana Ogres stadionā.