Satiksme, ceļi
Pirms novietot savu auto, jāpārliecinās, ko vēsta ceļa zīme!

Tā kā šonedēļ Latvijā un arī Ogres pilsētā uzsnidzis pirmais sniegs, jautājums par ierobežojumiem automašīnu novietošanai ielu malās, atkal ir aktualizējies.
Ogres novada pašvaldības autoceļu uzraudzības komisijas sēdē tika nolemts, ka gadījumā, ja snigšana turpināsies un radīsies nepieciešamība veikt ielu attīrīšanu no sniega, arī šogad Skolas ielā, Grīvas prospektā un Blāzmas ielā tiks uzstādītas pagaidu ceļa zīmes “Stāvēt aizliegts” ar papildu zīmēm, kurās norādīts laika ierobežojums automašīnu novietošanai.

Autovadītāji, novietojot savus transportlīdzekļus, aicināti sekot līdzi un ievērot ceļa zīmes.
Pašvaldība aicina autovadītājus ievērot arī pārējos satiksmes ierobežojumus pilsētā, kā arī noteiktos stāvēšanas laika ierobežojumus.