Pagasti Ķeipenes pagasts
Priedītes iestādītas arī novada pagastos
Saite uz fotogaleriju

Dalībai pašvaldības rīkotajā akcijā atsaucās trīs novada pagasti - Mazozolu, Suntažu un Ķeipenes pagasts. Jāatzīmē, ka nozīmīgs koku skaits tika iestādīts Mazozolu pagastā - gan īpaši izvēlētās pašvaldībai piederošās teritorijās, gan arī savā privātīpašumā kopumā tika iestādīti 375 priežu stādi. Savukārt Suntažu pagastā pie estrādes tika iestādīti 10 kociņi. Ķeipenes pagastā pašvaldībai piederošajā zemes gabalā “Spurdzes” iestādītas 20 priedītes.

Pagastu pārvalžu vadītāji saka lielu paldies pašvaldībai par rīkoto akciju, kā arī sadarbojoties kopā ar SIA “Rīgas meži” sagādātajiem priežu stādiņiem.

Protams, liels paldies iedzīvotājiem par atsaucību un ieguldīto darbu sava pagasta zaļās rotas papildināšanā!