Rembates ielas un Meža ielas, Lielvārdē, laistīšanu veiks pašvaldības nolīgts uzņēmējs

Ņemot vērā, ka būvuzņēmējs SIA "DSM Meistari", kas veic ielu pārbūvi Lielvārdē, Rembates ielā un Meža ielā, nenodrošina pienācīgu ielu uzturēšanu, tajā skaitā laistīšanu sausā laikā, no šī gada 13.jūnija ielu laistīšanu sausā laikā šajās ielās nodrošina pašvaldības nolīgts uzņēmējs.

Nedēļas sākumā tika novērots, ka putekļu dēļ radās satiksmei bīstamas situācijas, tāpat saņemti Lielvārdes iedzīvotāju lūgumi risināt šo jautājumu, tāpēc tika pieņemts lēmums negaidīt uz būvuzņēmēja kārtējiem solījumiem noorganizēt laistīšanas darbus. Izdevumus par ielu laistīšanu Ogres novada pašvaldība ieturēs no būvuzņēmēja kārtējiem rēķiniem par ielas pārbūves darbiem.