Ogres novada pašvaldība

Ogres novada pašvaldības 2019. gada 23. maija saistošie noteikumi Nr. 8/2019 “Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres novada Kultūras centrs” maksas pakalpojumu cenrādis” izdoti saskaņā ar Publisko aģentūru likuma 17. panta ceturto daļu.

2021. gada 5. augustā Ogres novada pašvaldības dome pieņēma lēmumu “Par Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres novada Kultūras centrs” reorganizāciju”, nolemjot uz reorganizējamās aģentūras bāzes izveidojot jaunu Ogres novada pašvaldības iestādi – Ogres novada Kultūras centrs.

Ogres novada pašvaldības iestādes “Ogres novada Kultūras centrs” maksas pakalpojumu izcenojumus ir nepieciešams pārskatīt un aktualizēt atbilstoši esošajai situācijai un iestādes funkcijām, izdodot jaunu Ogres novada pašvaldības iestādes “Ogres novada Kultūras centrs” maksas pakalpojumu cenrādi.

Saistošie noteikumi paredz atzīt par spēku zaudējušiem Ogres novada pašvaldības 2019. gada 23. maija saistošos noteikumus Nr. 8/2019 “Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres novada Kultūras centrs” maksas pakalpojumu cenrādis”.

Saskaņā ar Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu, pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām. Saņemtos viedokļus par saistošo noteikumu projektu pašvaldība apkopo un atspoguļo šo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā.

Viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt līdz 2024. gada 2. februārim:

• Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē; Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC);
  • elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv.