Kultūra Ogres novads Madlienas pagasts
Vecus kokus neparstada izrade Lielvarde

Ceturtdien, 2.martā, Madlienas Kultūras nama zālē valdīja viegla un pacilāta gaisotne - ar brīnišķīgo izrādi "Vecus kokus nepārstāda" ciemojās Lielvārdes Pensionāru biedrības senioru teātris “Paši”.

Teātra režisore Skaidrīte Tilaka norāda, ka izrāde ir mūsdienīga, tajā runā par senioru sajūtām, dzīvojot šajā laikmetā. Teātris nesen nospēlējis R. Blaumaņa “Indrāni”, un, kā skaidro S.Tilaka, izrāde “Vecus kokus nepārstāda” esot “Indrānu” mūsdienīga versija un aicina ikvienu no mums atcerēties par senioriem.

Izrādes apmeklētājiem aktieru sniegums patika. Ik pa brīdim skanēja smiekli, skatītāji ar ovācijām pateicās aktieriem par veikumu.

Izrādes “Vecus kokus nepārstāda” pirmizrāde notika pagājušā gada 31. maijā, svinot teātra “Paši” 10 gadu jubileju. Pavisam nesen, 29.janvārī, izrāde nospēlēta uz Lielvārdes Kultūras nama skatuves. Režisore S.Tilaka atklāj, ka izrāde aizvesta arī pie skatītajiem Skrīveros un pat Latgalē. Izrādi “Vecus kokus nepārstāda” pavisam drīz varēs noskatīties Meņģelē, bet tad teātris plāno pievērsties jau nākamajam iestudējumam, kas ir tapšanas procesā.

Vecus kokus neparstada_kol