Jauniešu sporta spēles 2023 plaka'ts

Ogres novada Izglītības pārvalde 20. maijā  no plkst.10.00 līdz 16.00 Ogresgalā organizē Ogres novada Jauniešu sporta spēles.

Ogres novada jauniešu sporta spēlēm ir pieteikušas 15 komandas: 7.- 9. klases grupā 11 komandas un 10.-12. klases grupā 4 komandas no Ogres, Lielvārdes, Ogresgala, Lēdmanes, Madlienas, Suntažiem, Ķeipenes.

Ogres novada Jauniešu sporta spēlēm atbalstu sniedz vairākas organizācijas, iestādes un biedrības, katra organizācija veido komandas stafeti un vienu individuālo aktivitāti. Kopā 10 komandu stafetes un 9 individuālās disciplīnas.

Ogres novada Jauniešu sporta spēles Ogresgalā notiks:

Ogresgala hipodromā (biedrības "Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem", Zemessardzes 54.inženiertehniskais bataljons biedrība “Talantu Kalve”, biedrība “Mellene”, Pārvaldes Jaunatnes komanda, Ogres novada Jauniešu dome, Ogres novada Sporta centrs, biedrība “Visa Veida Kustība”, Ogresgala 5.skautu un gaidu vienība, Ogres 29. skautu un gaidu vienība,  Ogres novada pašvaldības policija, biedrības TEPAT un KOPĀ);

Ogresgala pamatskolā  (Ogres Basketbola skola, Ogresgala pamatskola).

Ogres novada Jauniešu sporta spēļu mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu dzīvesveidu, bērnu un jauniešu veselības nostiprināšanu un veselīga dzīvesveida veicināšanu jauniešu vidū, Ogres novada sporta bāžu un aktīvās atpūtas iespēju iepazīšanu.

Programma

10.00 - 10.30 Reģistrēšanās Ogresgala hipodroma teritorijā