Satiksme, ceļi
SIA “Ogres autobuss” tagad darbojas AS “Cata” sastāvā

Lēmumu par SIA “Ogres autobuss” reorganizāciju dome pieņēma, izskatot Cēsīs reģistrētā transporta uzņēmuma, viena no lielākajiem pasažieru pārvadātājiem Latvijā, akciju sabiedrības “Cata” piedāvājumu, kā arī izvērtējot lietderības un finansiālos apsvērumus un pieaugošo konkurenci – neliels uzņēmums nespēj konkurēt pasažieru pārvadājumu tirgū, tam nav nepieciešamā finansējuma attīstībai, jaunu autobusu iegādei, lai nodrošinātu pasažieru kvalitatīvu pārvadāšanu, savukārt, apvienojoties ar citu uzņēmumu, tiek stiprināta konkurētspēja pasažieru pārvadājumu tirgū un uzlabota pārvadājumu kvalitāte. Reorganizācijas rezultātā “Ogres autobuss” no šī gada 1. jūnija  vairs nav pastāvīgs uzņēmums un darbojas kā AS “Cata” struktūrvienība – Ogres filiāle.

“Ogres autobuss” ir divu pašvaldību dibināta kapitālsabiedrība – 89,96% kapitāla daļas pieder Ogres novada pašvaldībai un 10,04% daļas – Ķeguma novada pašvaldībai.