Satiksme, ceļi
Skolas ielā rit pārbūves darbi,  transporta kustība slēgta
Saite uz fotogaleriju

Autovadītāji aicināti izmantot apbraucamos ceļus saskaņā ar satiksmes organizācijas shēmu un ievērot ceļa zīmes (skatīt pielikumā).

Jebkuras ielas pārbūve vai remontdarbi daļai iedzīvotāju sagādā zināmas neērtības, taču ir jāsaprot, ka šo darbus nevar paveikt dažu dienu laikā.

Viena no neērtībām ir saistīta ar piekļūšanu īpašumiem un tirdzniecības objektiem, kas atrodas Skolas ielas pārbūvējamajā posmā.

Pirms uzsākt būvdarbus, būvdarbu veicēja – SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE”” – pārstāvji kopā ar pašvaldības speciālistiem vienojās par kārtību piekļuves nodrošināšanai. Lai nodrošinātu īpašnieku piekļūšanu saviem īpašumiem, kā arī preču piegādes uzņēmumiem, kas atrodas pārbūvējamajā Skolas ielas posmā un pie kuriem var piekļūt tikai pa šo ielas posmu,

iebraukšanai būvdarbu zonā tiks izsniegtas atļaujas.

Par iespēju saņemt iebraukšanas atļaujas jāsazinās ar SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE”” pārstāvi pa tālruni 29432849 – darba dienās no plkst. 9 līdz 17. Nevajag zvanīt ārpus norādītā laikā un brīvdienās.

Pašvaldība atgādina: iebraukšanas atļaujas tiek netiek izsniegtas šajā ielas posmā esošo daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem – pie visām mājām var piebraukt no Pirts ielas, Brīvības ielas vai Grīvas prospekta.

Pašvaldība atgādina, ka  ielas pārbūves laikā maršrutu autobusi kursēs pa apbraucamo ceļu, līdz ar to ir uz būvdarbu laiku ir likvidētas trīs autobusu pieturvietas – “Ogres dz.stacija”, “Tirgus”, “Pirts iela”, to vietā pieturu funkcijas pildīs pieturvietas “Universālveikals” (abos virzienos), “Priedītes”, “Stadions”.

Maršruta Nr. 7788 Rīga – Ogre autobusi, kas brauc virzienā no Rīgas, neapstāsies pieturā Raiņa prospekts, A. Pumpura iela un Stadions. Pasažieri tiks izlaisti pieturā Ogres šoseja, kas atrodas Rīgas ielā.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un pieciest neērtības, kas radušās saistībā ar Skolas ielas posma pārbūvi.

Pievienotās saites