Sociālā palīdzība
Sociālo un veselības jautājumu komiteju turpmāk vadīs Māris Siliņš

Pēc pašvaldības domes vēlēšanām, kas notika 2017. gada 3. jūnijā, Sociālo un veselības jautājumu komitejā strādā 8 domes deputāti: Ilga Vecziediņa, Māris Siliņš, Dzintra Mozule, Antra Purviņa, Dainis Širovs, Dzirkstīte Žindiga, Mārtiņš Leja, Jegors Laptevs. Komitejas priekšsēdētājas amats bija uzticēts Ilgai Vecziediņai, savukārt priekšsēdētājas vietnieka amats – Mārim Siliņam.

Šodien komitejas ārkārtas sēdē tika nolemts deputāti Ilgu Vecziediņu atbrīvot no komitejas priekšsēdētājas amata un komitejas vadību uzticēt līdzšinējam komitejas priekšsēdētāja vietniekam Mārim Siliņam, nosakot mēnešalgu saskaņā ar Ogres novada pašvaldības 2017. gada 19. jūnija iekšējiem noteikumiem “Ogres novada pašvaldības domes deputātu atlīdzības izmaksāšanas un ar deputāta darbību saistīto izdevumu atlīdzināšanas kārtība”.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis informēja, ka vairākus mēnešus Sociālo un veselības jautājumu komitejā nav izskatīts neviens jautājums: “Sociālo un veselības jautājumu komitejas jautājumi un sociālie jautājumi ir vieni no svarīgākajiem, ar kuriem pašvaldība nodarbojas. Šajā komitejā ir nepieciešamas pārmaiņas. Mans priekšlikums ir uz laiku nomainīt Sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētāju, lai rastu labāku risinājumu šīs komitejas darbu veikšanai. Ja tas būs iespējams, mēs ar laiku varētu stiprināt Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteju, pievienojot tai Sociālo un veselības jautājumu komiteju.”

Pievienotās saites