Ogre Ziņas, jaunumi
Ogres pilsētas svētki 2022
Video

Visdažādākās aktivitātes un pasākumi šodien lieliem un maziem svētku viesiem notiek visā pilsētā.

Diena iesākās ar Klinšu kāpšanas sienas atklāšanu Zvaigžņu ielā 11, Ogrē, kur visas dienas garumā līdz pat plkst.20.00 un arī rīt, 21. augustā, no plkst. 11.00 līdz 20.00 ir iespēja bez maksas izmēģināt šo sporta veidu.

Šodien plaši apmeklēts bija mājražotāju un amatnieku tirdziņš Brīvības ielā un Bērzu alejā. Uz Pilsētas skvēra skatuves notika koncerts bērniem, savukārt pēc tam Ogres novada Sociālā dienesta dienas centrs “Saime” sniedza koncertu "Mums patīk spēlēt, dziedāt, diet un pa reizei arī smiet". Turpat blakus skatuvei bija iespēja apmeklēt dienas centra un specializēto darbnīcu izstādi un tirdziņu. Tāpat Ogres novada Tūrisma informācijas centra speciālisti palīdzēja svētku viesiem, informējot par svētku norisi un arī par apskates un atpūtas vietām Ogres novadā.

Sporta skatuvē Mārsona laukumā pie Ogres dzelzceļa stacijas bija iespējams vērot un piedalīties dažādās sporta aktivitātēs. Norisinājās boksa sacensības, drifta kartingu trasē varēja sacensties ātrumā un izveicībā, piedalīties galda tenisa turnīrā, orientēšanās spēlē, dambretes sacensībās un dažādās citās aktivitātēs.

Sportiska atmosfēra valdīja arī Krasta laukumā, kur norisinājās RagsBB 3x3 basketbola un florbola sacensības. Savukārt Futbola skatuvē Ogres stadionā risinājās LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles, futbola konkursi un stafetes, bet noslēgumā – futbola spēle, kurā sacentās Ogre United un FK Alberts.

Ogres Centrālajā bibliotēkā mazi un lieli varēja apmeklēt dažādas radošas norises topošiem un esošiem dzejniekiem.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ogres daļa iepazīstināja ar dažādu glābšanas tehniku un ekipējumu.

Rosība valdība arī Kartonfabrikas rajonā, pļavā pie Otrā dambja, kur ģimenes kopā pavadīja laiku, spēlējot dažādas koka spēles.

Spēka skatuvē, kas norisinājās pie Ogres novada Kultūras centra, varēja apskatīt un izmēģināt Zemessargu tehniku, brīnīties par FIZMIX eksperimentiem un doties testa braucienos ar elektroauto. Svētku viesus pārsteidza arī ekstrēmās velo komandas “Greentrials”  triki un deju studiju “Teixma”, “Triumfs” un Lindas Mangules deju grupas priekšnesumi. Bet kultūras centra Vasaras dārzā un Mākslas zonā notika lāzertags.

Baudīt mūziku un teātri varēja Ogres sanatorijā, Gaismas prospektā 2/6, kur plkst. 13.00 notika koncerts “KLEJĀ. VĀRDI”, piedaloties Reinim Jaunajam, Andrim Bulķim un Ernai Daugavietei, plkst. 14.30 - koncertstāsts “Muļķības slavinājums. Follijas” (Raimonds Melderis, baroka vijole, Ainārs Paukšēns, viola da gamba, Pēteris Vaickovskis, pozitīvs, Vilis Daudziņš, stāstnieks), plkst. 16.00 sākās koncerts “Satikšanās Vīnē” (Paula Šūmane, vijole, Jevgēnija Frolova, vijole, Anna Veselova, čells), savukārt 18.00 būs Ogres teātra jauniestudējums “Sanatorija” atvērtais mēģinājums.

OGRES PILSĒTAS SVĒTKI TURPINĀS UN ARĪ VAKARĀ GAIDĀMI DAŽĀDI SVĒTKU PASĀKUMI!

PILSĒTAS SKVĒRA SKATUVE

Brīvības ielas un Bērzu alejas krustojums

Koncerts DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ

19.00 Katrīna Gupalo