Izglītība
Starpnovadu skatuves runas konkursā piedalās 67 skolēni
Saite uz fotogaleriju

Skolēnus vērtēja Ogres Tautas teātra režisors un Ogres Goda pilsonis Jānis Kaijaks, režisors un pedagogs Kārlis Lišmanis, Ogres Centrālās bibliotēkas direktores vietniece Aija Žilvinska, Ogres novada Kultūras centra kultūras projektu koordinatore Laura Indriksone, Lielvārdes novada pašvaldības izglītības speciāliste Brigita Zariņa un Ķeguma novada pašvaldības speciāliste izglītības jautājumos Sandra Čivča.

J.Kaijaks sveica visus dalībniekus ar sniegumu: “Gribu apsveikt ikvienu dalībnieku ar to, ka jums izdevās pārvarēt savu satraukumu un uzrunāt mūs. Mēs jūs dzirdējām! Aicinu pateikties saviem vecākiem, jo tikai jūs zināt, cik liels ir jūsu vecāku ieguldījums. Paldies arī maniem kolēģiem žūrijā par lielisku sadarbību!” J.Kaijaks pateicās arī visiem skolotājiem, kuri ieguldījuši lielu darbu un arī šodien dzīvoja līdzi saviem audzēkņiem, uztraucoties un atbalstot.

K.Lišmanis atzina, ka bija jauki vērot skolēnu priekšnesumus un sniegumu, un uzsvēra, ka patiesībā konkursa uzvarētāji ir visi dalībnieki, jo visi apguvuši divus dzejoļus vai prozas

darbus, bagātinot sevi un savas zināšanas literatūrā.

Augstākos rezultātus, A pakāpi, un iespēju turpināt sacensties savās runas prasmēs jau reģionālajā konkursā Cēsīs ieguva:

• Ogres 1.vidusskolas 1. klases skolniece Dominika Annija Orla (skolotāja Gunda Latiša) - 48 punkti;
  • Jumpravas pamatskolas 6. klases skolniece Nora Grantiņa (skolotāja Benita Jaunzeme) - 48 punkti;
  • Taurupes pamatskolas Meņģeles filiāles 4. klases skolnieks Artūrs Šubrovskis (skolotāja Ingrīda Ķezbere) – 48 punkti;
  • Ogres Valsts ģimnāzijas 10. klases skolniece Kristiāna Ozola (skolotājas Indra Tilaka, Svetlana Sermule) – 48 punkti;
  • Ogres Valsts ģimnāzijas 12. klases skolniece Beāte Baumeistere (skolotājas Indra Tilaka, Svetlana Sermule) – 48 punkti;
  • Ogres 1.vidusskolas 2. klases skolniece Andrē Lorence (skolotāja Linda Kārkliņa) - 47 punkti;
  • Ogres 1.vidusskolas 1. klases skolnieks Marks Dubinskis (skolotāja Gunda Latiša) - 46 punkti.

Ogres novada pašvaldība pateicās Fazer par gardajiem saldumiem konkursa dalībniekiem.

Pasākumu vadīja Ogres 1.vidusskolas skolēni Kate Vaivode un Dāvis Bedikers.

Ar pārējiem rezultātiem var iepazīties ziņas pielikumā pievienotajā dokumentā.

Pievienotie faili