Suntažu pagasts
Suntažos turpinās tirgus laukuma izbūve, remontēti ceļi

Pagājušajā gadā tika nobruģēts tirdzniecības laukums 785 m2 platībā un izbūvēts apgaismojums. Šogad tiks izbūvētas 12 tirdzniecības letes, kā arī 9 ērti transformējami  arhitektoniski augstvērtīgi koka karkasa tirdzniecības paviljoni ar elektrības pieslēgumu, nodrošinot vietu vismaz 21 tirgotājam. Tiks arī uzstādīta atkritumu urna, konteiners, soliņi atpūtai, bioloģiskā tualete, velosipēdu turētājs un informācijas stends. Uzstādītie galdi un soliņi laikā starp tirgus dienām pārtaps vides objektos, savukārt vienu no tirdzniecības paviljonu sienām plānots apdrukāt ar Suntažu pagasta kultūrvēsturisko objektu attēliem un stāstiem, tādējādi popularizējot Suntažu apkaimes vēsturi. Darbus plānots veikt līdz šī gada jūlijam.

Pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Ancāns norāda, ka pabeigti pagastmājas lietus noteku remontdarbi, pašlaik notiek cenu aptauja pie pagastmājas esošā bruģa seguma remontam. Savukārt Suntažu pilī tiek veikts torņa un pagrabu kosmētiskais remonts.

Noslēgumam tuvojas Suntažu pagasta autoceļa A1 pārbūves (I kārta) būvdarbi, kuru ietvaros veikta brauktuves platuma paplašināšana, izbūvēti transporta izmainīšanās laukumi un nobrauktuves, atjaunotas ceļa konstrukciju, kā arī sakārtotas autoceļa ūdens novades sistēmas. Tuvākajā laikā tiks uzsākta arī šī autoceļa izbūves II kārtas īstenošana - seguma divkāršā virsmas apstrāde (šķembas ar bitumena emulsiju). Aktīvi notiek pagasta ceļu greiderēšana

Aktīvi iedzīvotāji, kuri palīdz sakārtot pagastu, dzīvo arī Suntažos. Lielās talkas dienā pašvaldības rīkotās akcijas ietvaros pagastā pie estrādes tika iestādītas 10 priedītes.  Vairāku biedrību un iedzīvotāju grupu iesniegtie projekti apstiprināti konkursa „Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” ietvaros. Šogad paredzēts veikt Suntažu vidusskolas angļu valodas kabineta atjaunošanu un labiekārtošanu atbilstoši Lielbritānijas tematikai, Suntažu kapsētas mūra atjaunošanu, rožu stādījumu dobes izveidi Suntažu pils parka teritorijā, taciņas no šosejas Suntaži – Sigulda līdz Suntažu Represēto piemineklim atjaunošanu, kā arī apkārtnes sakārtošanu un apzaļumošanu.