Sociālā palīdzība
Svētku pabalsts politiski represētajiem

Saskaņā ar Ogres novada saistošajiem noteikumiem “Par atbalstu svētkos Ogres novada iedzīvotājiem” katra Ogres novadā deklarētā politiski represētā persona saņems svētku pabalstu 100 eiro apmērā.

Arī šogad svētku pabalsta izsniegšanu novada pašvaldība ir uzticējusi Ogres politiski represēto kluba valdei.

Pabalstu var saņemt Ogres politiski represēto klubā Ogrē, Upes prospektā 16, 273. kabinetā:

• trešdien, 13. novembrī, no plkst. 14.00 līdz 18.00;
  • ceturtdien, 14. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 15.00;
  • piektdien, 15. novembrī, no plkst. 14.00 līdz 17.00;
  • turpmāk līdz šī gada 16. decembrim katru pirmdienu (izņemot 18. novembri) no plkst. 14.00 līdz 17.00.

Lai saņemtu pabalstu, jāuzrāda politiski represētās personas apliecība. Ja veselības stāvokļa dēļ kāds no politiski represētajiem pats nevar ierasties, naudu var saņemt šo personu tuvinieki, uzrādot politiski represētās personas apliecību.

Novada pagastos (izņemot Ogresgalu) piešķirtā pabalstu izsniegs politiski represēto kluba attiecīgā pagasta koordinators vai pagasta pārvaldes vadītājs.