Ziņas, jaunumi Konkursi Ogres novads
Afiša

Šī gada 9. novembrī plkst. 19.30. ikviens tiek aicināts piedalīties tiešsaistes viktorīnā “Izzini Ogres novadu”, kurā varēs pārbaudīt savas zināšanas par Ogres novada vēsturi, ģeogrāfiju, dabu, kultūru un citiem jautājumiem.

Viktorīna notiks tiešsaistē https://play.myquiz.org/i/00835095 (saite un noteikumi ir pieejami biedrības “Saules raksts” facebook profilā). Lai piedalītos viktorīnā, nepieciešams telefons, dators vai planšete ar interneta pieslēgumu. Uzvarētāju automātiski noteikts spēles platforma, ņemot vērā atbilžu pareizību un iesniegšanas ātrumu. Viktorīnas uzvarētājs saņems galda spēli “Izzini Ogres novadu”, kas aizraujošā veidā ļauj iepazīt Ogres novadu.

Galda spēlei “Izzini Ogres novadu” ir pieejami trīs spēles varianti – jaunākie var uzzināt dažādus faktus, izspēlējot “Cirka” spēli, bet lielākie pārbaudīt zināšanas dažādās tēmās gan atbilstoši “Cirka” spēles noteikumiem, gan vācot tematiskās kartītes.

Izmēģināt galda spēli bez maksas varēs galda spēļu vakarā, kas notiks šī gada 14. novembrī plkst.19.00 kafejnīcā “Ogres Ezītis miglā” (Brīvības iela 19, Ogre).

Novembra beigās galda spēles būs pieejamas Ogres Centrālajā bibliotēkā (Brīvības iela 35, Ogre), Ogres novada Ģimenes atbalsta dienas centrā (Upes prospekts 16, Ogre), Ikšķiles jauniešu centrā (Birzes iela 33A, Ikšķile), Ķeguma dienas centrā (Liepu aleja 1b, Ķegums), kā arī pie Ogres novada Izglītības pārvaldes Jaunatnes darbinieces Lielvārdes/Ķeguma administratīvajā teritorijā Zitas Bērziņas-Igaunes (T. 27633024; zita.berzina@ogresnovads.lv).

Tiešsaistes viktorīna un galda spēle izstrādāta ar Ogres novada pašvaldības atbalstu projektu konkursa “R.A.D.I. – Ogres novadam” ietvaros.

Informāciju sagatavoja biedrība “Saules raksts”.