Ogres novads Izglītība Ziņas, jaunumi
Lego robots

Jaunajā mācību gadā tiek paplašināts tehniskās jaunrades programmu piedāvājums, kurās var pieteikties ikviens Ogres novada bērns un jaunietis, sākot no 6 gadu vecuma līdz 9. klasei. Pieteikšanās no 4. septembra, aizpildot pieteikuma formu elektroniski. Pieteikšanās saites tiks publicētas 4. septembrī laikā no 8.00 - 9.00 Ogres novada pašvaldības un Ogres novada Izglītības pārvaldes mājaslapās www.ogresnovads.lvwww.onizglitiba.lv.

Jaunajā mācību gadā ikviens Ogres novada bērns vai jaunieties varēs pieteikties šādām tehniskās jaunrades programmām:

• Programmu piedāvājums Tehniskās jaunrades telpā (Ogres Centra pamatskolā)
  • Programmēšana ar Blue-Boot robotiem (bērniem, kuriem 2023. gadā paliek 6 gadi)
  • Lego (bērniem, kuriem 2023. gadā paliek 6 gadi)
  • Tehniskā modelēšana (bērniem, kuriem 2023. gadā paliek 6 gadi)
  • Programmas piedāvājums Ogres Tehnikuma telpās
  • Lego robotika (1. - 4. klašu grupā)
  • Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un jauniešu universitātes programmu piedāvājums (Ogres 1. vidusskolā)
  • Ievads inženierzinātnēs (2.-3. klašu, 4. - 6. klašu, 7. - 9. klašu grupās)
  • Koka dizains (4. - 6. klašu, 7. - 9. klašu grupās)
  • Datorika (programmēšanas un video spēļu veidošana) (4. - 6. klašu, 7. - 9. klašu grupās)
  • Modes un tekstila tehnoloģijas (4. - 6. klašu, 7. - 9. klašu grupās)

Piedāvājumu gadu no gada pakāpeniski plānots paplašināt arī norisei ārpus Ogres pilsētas robežām. Par citiem interešu izglītības programmu piedāvājumiem izglītības iestādēs Ogres novadā informācija sekos septembrī  Ogres novada pašvaldības un Izglītības pārvaldes mājaslapās (www.ogresnovads.lvwww.onizglitiba.lv).