Ogres novads Ziņas, jaunumi
Sieviete dzeltenā džemperī  ar sarkanu cepuri lasa a4 dokumentu, augšā uzraksts: kas ir trešās paaudzes universitāte
Projekta Trešās paaudzes universitāšu tīkla izveide Latvijā sabiedrības vecākās paaudzes sociālās labklājības un drošības vairošanas interesēs logo

Trešās paaudzes universitātes ir pieaugušo neformālās izglītības iniciatīva, populāra un atzīta daudzās pasaules valstīs, kura piedāvā izglītošanos pensionētām personām un ikvienam interesentam, kas uzsaka sevi par senioru jeb trešās paaudzes pārstāvi. Ikšķiles Senioru skola ir viena no iestādēm, kura veido pieaugušo, īpaši senioru izglītošanās iniciatīvu Latvijā.

Lai popularizētu ideju par senioru mācību nozīmību, Ikšķiles Senioru skola aicina Ogres novada iedzīvotājus piedalīties konkursā par Trešās paaudzes universitāšu attīstības vēsturi.

Konkurss tiks organizēts klātienē 2024. gada 6. martā plkst. 10.00 Ikšķiles Tautas namā.

Konkursa uzvarētājiem tiks piešķirtas projekta balvas, kā arī dalībniekiem būs lieliska iespēja uzzināt par senioru izglītības iespējām.

Pēc konkursa aicinām apmeklēt Ikšķiles Senioru skolas organizēto lekciju "Viegli kopjams dārzs" kopā ar dārzkopi Lieni Odīti.

Konkurss tiek organizēts projekta “Trešās paaudzes universitāšu tīkla izveide Latvijā sabiedrības vecākās paaudzes sociālās labklājības un drošības vairošanas interesēs”, līguma identifikācijas numurs: 6.3.1.4.i.0/1/23/A/SIF/020 ietvarā.

Sīkāka informācija par projektu pieejama: TE

Informāciju sagatavoja Ikšķiles Senioru skola