Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
Ogresgala cels

Apstiprināts projekta pieteikums par grants ceļu posmu pārbūvi Ogresgala un Meņģeles pagastos.

Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde šī gada 3.maijā Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros ir apstiprinājusi Ogres novada pašvaldības projekta pieteikumu “Grants ceļu posmu pārbūve Ogres novadā”. Projekta mērķis ir grants ceļu posmu Ogresgala un Meņģeles pagastos pārbūve, veicinot pieejamību un mobilitāti, kā arī attīstot uzņēmējdarbībai nozīmīgu infrastruktūru.

Projekta ietvaros Ogresgala pagastā tiks veikta pašvaldības grants ceļa "Gāršas" - "Stuģi" (posmā V996 (Ogre–Viskāļi) līdz pagriezienam uz P80/E22 (Tīnūži-Koknese)) pārbūve 1,8 km garumā un ieklāts asfaltbetona segums, bet Meņģeles pagastā tiks veikta pašvaldības grants ceļa B6 Meņģele - "Zvirgzdiņi" (posmā V964 (Taurupe–Vecbebri) līdz "Krūzas") pārbūve 7,08 km garumā. Darbus abos objektos plānots uzsākt 2017.gada maijā.

Projekta kopējās izmaksas ir 1 529 325.71 EUR, no kurām projekta attiecināmās izmaksas ir 1 316 162.11 EUR. Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalsta finansējums ir 90% no projekta attiecināmo izmaksu summas un  Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums ir 10% no projekta attiecināmo izmaksu summas. Projekta neattiecināmās izmaksas sedz Ogres novada pašvaldība.

Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros ar ELFLA finansējumu un Ogres novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.

NAP un ELFLA logo