Afiša: Ogres novada pašvaldības projektu konkurss "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā" 2024

Līdz 13. februārim iedzīvotāju grupas un nevalstiskās organizācijas aicinātas piedalīties Ogres novada pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” un pieteikt projektus, kas tiek īstenoti Ogres novada administratīvajā teritorijā, ir saistīti ar dzīves vides kvalitātes uzlabošanu un sniedz labumu pēc iespējas plašākai sabiedrībai.

Kopējais konkursā pieejamais finansējums ir 80 000 eiro. Maksimālā summa, kas var tikt piešķirta vienam projektam, ir 2000 eiro.

Konkursa prioritātes:

1. publiski pieejamu atpūtas, sporta un sabiedrisko zonu un objektu izveide, atjaunošana, labiekārtošana un apzaļumošana;
  2. kultūrvēsturisku objektu atjaunošana, labiekārtošana un apzaļumošana;
  3. jaunu vides objektu izveide;
  4. citas investīcijas publiski pieejamā infrastruktūrā un/vai sabiedriski nozīmīgu problēmu risināšanai.

Projektu pieteikumi konkursā “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” var tikt iesniegti līdz 2024. gada 13. februārim plkst. 18.00.

Vairāk informācijas – paziņojumā par konkursa izsludināšanu: