Ogre Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
Strēlnieku prospekts

Ogres novada pašvaldība 2022. gada 13. oktobrī noslēdza būvdarbu līgumu ar būvuzņēmēju SIA “MT Sēta” par Strēlnieku prospekta (posmā no Dārza ielas līdz Jāņa Čakstes prospektam), Ogrē, pārbūvi.

Būvdarbu līguma kopējā summa 1 450 689 eiro ar PVN. Būvprojektu izstrādāja SIA “BM-projekts", kas arī veiks projekta autoruzraudzību, savukārt būvuzraudzību veiks SIA “Akorda”.

Projektā paredzēts pārbūvēt Strēlnieku prospektu ~1275 m garā posmā. Posmā no Dārza ielas līdz veikalam “Kumelītes” brauktuves platums būs 5.50m un no Jāņa Čakstes prospekta līdz veikalam “Kumelītes” plānota vienvirziena satiksmes iela ar brauktuves platumu 3.50m.

Projekts paredz:

• Brauktuves seguma atjaunošanu;
  • Ietves seguma atjaunošanu / izbūvi;
  • Sadzīves kanalizācijas izbūvi;
  • Ūdensvada izbūvi;
  • Lietus ūdens kanalizācijas izbūvi;
  • Nobrauktuvju atjaunošanu un izbūvi;
  • Ātrumvaļņa izbūvi;
  • Esošo inženierkomunikāciju aizsardzību;
  • Labiekārtojuma elementu izbūvi;
  • Zaļās zonas sakārtošanu.
  • Satiksmes organizācijas elementu izbūvi.

Šobrīd notiek dokumentu saskaņošanas process, jau tuvākajās dienās tiks uzsākti būvdarbi, kā pirmos veicot lietus ūdens kanalizācijas izbūves darbus, tāpēc sākotnēji būvdarbi ceļu satiksmi būtiski neietekmēs.

Pārbūves darbu laikā lūdzam ievērot apbraukšanas zīmes. Namīpašumu īpašniekiem piekļuve saviem īpašumiem tiks nodrošināta. Būvdarbi jāpabeidz 9 mēnešu laikā, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu, ja tāds būs nepieciešams laikapstākļu dēļ.

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā, jo neērtības būs īslaicīgas, taču ieguvums – mūsdienīga un sakopta vide – būs uz ilgu laiku!

Strēlnieku prospekts 10.2022.