Pašvaldība
ūdens patēriņa skaitītāju verificēšana jāveic līdz 10. septembrim

Tāpat, ja ūdens patēriņa skaitītājam verificēšanas termiņš beidzas nepilnu triju mēnešu laikā pēc ārkārtējās situācijas beigām, verificēšana jāveic līdz 2020. gada 10. septembrim.

SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina savlaicīgi verificēt vai nomainīt ūdens patēriņa skaitītājus, lai no š. g. 11. septembra netiktu aprēķināta dzīvojamās mājas ūdens patēriņa starpība Ministru kabineta 2008. gada 9. decembra noteikumos Nr. 1013 “Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu” noteiktajā kārtībā.

Dzīvokļa īpašniekam arī jāpārliecinās, ka pārvaldniekam laikus tiek iesniegts akts par skaitītāju verifikāciju vai maiņu.

Kur var apskatīt ūdens patēriņa skaitītāju verifikācijas termiņu?

• Ikmēneša komunālo pakalpojumu rēķina apakšdaļā. Trīs mēnešus pirms verifikācijas termiņa beigām datums rēķinā tiek iezīmēts sarkanā krāsā.

• Klientu portāla e.ogresnamsaimnieks.lv sadaļā “Skaitītāji”.
  • Mobilās lietotnes “WebNAMS App” (“Android” un “iOS” platformām) sadaļā “Skaitītāji”.

Kur vērsties, lai nomainītu vai verificētu skaitītājus?

Pakalpojumu var pieteikt jebkurā sertificētā uzņēmumā, kas veic ūdens patēriņa skaitītāju verificēšanu / nomaiņu, to skaitā:

Uzņēmuma nosaukums

Kontaktinformācija

SIA “OG-santehnika”

SIA “OROLS ŪDENS UZSKAITE”

SIA “SANO”

IK “Aksnu”

Informāciju sagatavoja SIA “Ogres Namsaimnieks”

Pievienotās saites