Lielvardes ielas 2 25092022

Šonedēļ tika veikti sagatavošanās darbi projekta “Ielu seguma pārbūve Lielvārdē, Ogres novadā” uzsākšanai, kura ietvaros tiks pārbūvēts ielas segums piecām Lielvārdes ielām:

Būvprojektu izstrādāja SIA “Vertex projekti", kas arī veiks projekta autoruzraudzību.

Visu piecu projektu būvdarbu līgumu kopējā summa ir 3 712 008 EUR ar PVN. Kopējais pārbūvējamo ielu posmu garums 4124 metri.

Šonedēļ tika uzstādītas ceļa zīmes, kas brīdina par ielas pārbūves darbiem, zāģēti koki un nosprausta pārbūvei paredzētā trase. Aktīvi būvdarbi tiks uzsākti jau nākamās nedēļas sākumā!

Pārbūves projekts paredz:

• ielas braucamās daļas pārbūvi;
  • nobrauktuvju izbūvi uz pieguļošajiem īpašumiem;
  • kopīga gājēju un velosipēdistu ceļa ar bruģa segumu izbūvi;
  • sakārtot lietus ūdens novadi, veicot drenāžas izbūvi un lietus ūdens uztvērējaku (gūliju) būvniecību;
  • apgaismojuma izbūvi uz esošām un jaunām gājēju pārejām.
  • atjaunot auto stāvlaukumu Stacijas ielā 20B un izveidot tajā video novērošanas sistēmu.

Pārbūves darbu laikā daļa no ielām būs slēgtas caurbraukšanai vai arī būs būtiski apgrūtināta pārvietošanās, tāpēc lūdzam ievērot uzstādītās remonta vietu apbraukšanas ceļa zīmes un iespēju robežās izmantot citus ceļus. Namīpašumu īpašniekiem piekļuve saviem īpašumiem tiks nodrošināta. Tāpat jānorāda, ka auto stāvlaukums Stacijas ielā 20 B uz Stacijas ielas pārbūves laiku tiks slēgts, tāpēc lūgums iedzīvotājiem savus auto novietot citās (atļautās) vietās, piemēram, Lielvārdes kultūras nama auto stāvlaukumā, kas atrodas 650 metru jeb 8 minūšu gājiena attālumā. Pašvaldība vēl apzina iespējas izmainīt ceļa zīmes uz ielām stacijas rajonā, lai automašīnas būtu iespējams atstāt vēl tuvāk.

Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti 7 mēnešu laikā, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu, kas būs nepieciešams laikapstākļu dēļ.

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā, jo neērtības būs īslaicīgas, taču ieguvums – mūsdienīga un sakopta vide – būs uz ilgu laiku!

Lielvardes ielas 25092022