Satiksme, ceļi
Uzsākta Rožu ielas pārbūve

Šī gada oktobrī iepirkuma rezultātā ar ceļu būves firmu SIA “BINDERS” ir noslēgts līgums par Rožu ielas pārbūves būvprojekta izstrādi, būvniecību un autoruzraudzību. Uzņēmējs ir veicis būvprojekta izstrādi, un šonedēļ tiek veikti sagatavošanās darbi ielas pārbūvei. Objektā jau ir nosprausta trase un tuvākajā laikā tiks uzsākta komunikāciju izbūve.

Rožu ielas pārbūves darbu ietvaros tiks pārveidoti krustojumi un nobrauktuves, izbūvēts jauns ielas apgaismojums un jauni, mūsdienu standartiem atbilstoši inženierkomunikāciju tīkli zem ielas (lietus ūdens kanalizācijas tīkli, ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkli, elektroapgādes tīkli, elektronisko sakaru tīkli un apgaismojums), veikta ielas bruģēšana, tādejādi tiks uzlabota satiksmes drošība un labiekārtota apkārtējā teritorija. Kopējais posma garums, kurā tiks veikti būvdarbi, ir 870 m. Darbus plānots pabeigt līdz nākamā gada maija beigām.

Pārbūves darbu laikā caurbraukšanai Rožu iela tiks slēgta (skat. satiksmes organizācijas shēmu). Lūdzam ievērot šī posma apbraukšanas zīmes! Namīpašumu īpašniekiem piekļuve saviem īpašumiem tiks nodrošināta.

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā.

Jau informēts, ka Ogres novada pašvaldība ir izvirzījusi mērķi sakārtot ielu infrastruktūru Ogres pilsētas individuālo dzīvojamo māju teritorijās, sākot ar ielu sakārtošanu tā dēvētajā Kartonfabrikas rajonā. Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis vairākkārt ir atzīmējis, ka ir svarīgi attīstīt ne tikai pilsētas centru, bet arī nomales. Kartonfabrikas rajonā dzīvo liels iedzīvotāju skaits, centrālajās ielās nodrošinot cieto segumu, šis rajons pamazām tiek attīstīts, kā arī uzlabota iedzīvotāju dzīves kvalitāte.

Pievienotie faili