Ziņas, jaunumi Satiksme, ceļi
Koku zāģēšana Saules prospektā

Šonedēļ tiek veikti sagatavošanās darbi Saules prospekta, Ogrē, pārbūvei – ir uzstādītas ceļa zīmes, kas brīdina par būvniecības darbiem, tiek zāģēti koki un nosprausta trase. Tuvākajā laikā tiks uzsākta komunikāciju izbūve.

Būvdarbus projektā veiks SIA “MRG Būve”, ar ko iepirkuma rezultātā Ogres novada pašvaldība 2022. gada 20. jūlijā noslēdza būvdarbu līgumu par kopējo summu 497 438 eiro ar PVN. Būvprojektu izstrādāja SIA “SIA "DDP", kas veiks arī projekta autoruzraudzību, savukārt būvuzraudzību nodrošinās SIA “LIGERS”.

Saules prospekta pārbūve tiks veikta posmā starp Ogres pilsētas robežu un Zilokalnu prospektu (posma Nr. 1 garums 180 m) un posmā starp Zilokalnu prospektu un Vidus prospektu (posma Nr. 2 garums 520 m).

Pārbūves projekts paredz:

• ielas braucamās daļas pārbūvi;
  • nobrauktuvju izbūvi uz piegulošajiem īpašumiem;
  • lietus ūdens novades sakārtošanu, izbūvējot kanalizācijas sūknētavu (spiedvadu) un papildu drenējošas smilts slāni labākai lietus ūdens novadei.

Pārbūves darbu laikā Saules prospekts caurbraukšanai tiks slēgts. Lūdzam ievērot šī posma apbraukšanas zīmes! Namīpašumu īpašniekiem piekļuve saviem īpašumiem tiks nodrošināta.

Plānots, ka būvdarbi tiks pabeigti 6 mēnešu laikā, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu, ja tāds būs nepieciešams laikapstākļu dēļ.

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā, jo tās būs īslaicīgas, taču ieguvums – mūsdienīga un sakopta vide – būs uz ilgu laiku!

Saules prospekts