Satiksme, ceļi
Uzsākti ielu atputekļošanas darbi

Ogres novada pašvaldības galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā Pēteris Bužers informē, ka arī šogad tiek veikta grants ielu apstrāde, lai mazinātu putekļu daudzumu. “Protams, labākais risinājums būtu apstrādāt visus novada grants ceļus, bet, ņemot vērā pieejamos finanšu līdzekļus, tiek apstrādāti ceļu posmi ar lielāku satiksmes intensitāti un blīvāk apdzīvotās vietās.”

Kopumā pilsētā tiks atputekļotas C un D uzturēšanas klases ielas 24,9 km garumā, tai skaitā darbi tiks veikti uz visām C klases kategorijas ielām 19,7 km garumā, savukārt D klases ielas tika izvēlētas ņemot vērā satiksmes intensitāti un iedzīvotāju blīvumu (skatīt: Ielu uzturēšanas klases 2019. ga).

Līgums par darbu veikšanu noslēgts ar SIA “Tilbe”, līguma summa ir 20 000 EUR bez PVN. Darbi tiks veikti šīs nedēļas laikā.

Ielu atputekļošanu paredzēts veikt arī Ogresgalā. Ņemot vērā pieejamos finanšu līdzekļus, arī šajā gadījumā noteicošie kritēriji ir satiksmes intensitāte un vietas apdzīvotības blīvums. Ogresgalā atputekļošanas darbus veiks SIA "VIAMIX" nākamās nedēļas laikā.