Satiksme, ceļi
Uzsākti ielu atputekļošanas darbi Ogresgalā

Ogres novada pašvaldības galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā Pēteris Bužers informē, ka katru gadu Ogres pilsētā tiek veikta grants ielu apstrāde, lai mazinātu putekļu daudzumu. Šogad pirmo reizi tiks apstrādāti ceļi arī Ogresgala pagasta teritorijā. Ņemot vērā pieejamos finanšu līdzekļus, atputekļošana tiks veikta vietās, kur šī problēma ir visaktuālākā, tas ir, ņemot vērā satiksmes intensitāti un vietas apdzīvotības blīvumu. Ielu un ceļu atputekļošana tiks veikta arī Ciemupē.

Atputekļošanas tehnoloģija paredz uz grants seguma izsmidzināt kalcija hlorīdu un iestrādāt to virsmā 3–4 cm biezumā, kā rezultātā ceļa seguma virsma saglabājas mitra un novērš putekļu rašanos.

Kopumā Ogresgala pagasta teritorijā tiks atputekļotas ielas un ceļi 10 km garumā. Darbus veiks SIA "VIAMIX". Līguma summa ir 7500 EUR bez PVN.