Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ogres novada logo

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības apbalvojumu nolikumā noteikto līdz 2022. gada 10. oktobrim var pieteikt pretendentus Ogres novada pašvaldības apbalvojumiem –titulam “Ogres Goda novadnieks” un titulam “Ogres Gada novadnieks”.

Tituls “Ogres Goda novadnieks” ir augstākais pašvaldības apbalvojums un tiek piešķirts fiziskai personai par īpašiem nopelniem Ogres novada labā valsts, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā.

Titulu “Ogres Gada novadnieks”, vērtējot iepriekšējā gadā sasniegto, var piešķirt fiziskai personai par nozīmīgu ieguldījumu saimnieciskajā darbībā, veselības aizsardzībā, kultūras, sporta, izglītības, sabiedriskajā un starptautiskajā darbībā, novada attīstības un atpazīstamības veidošanā vai citās novadam nozīmīgās jomās.

Pašvaldībai adresētajā iesniegumā par personas izvirzīšanu kādam no minētajiem apbalvojumam jānorāda:

• apbalvojumam izvirzītās personas vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta, nodarbošanās;
  • vispusīgs to nopelnu apraksts, par kuriem persona tiek ieteikta apbalvošanai;
  • apbalvojuma veids, kuram persona tiek izvirzīta.

Ja iesniegumu iesniedz fiziska persona, iesniegumā jānorāda iesniedzēja vārds uzvārds, dzīvesvietas adrese, kontaktinformācija; ja iesniegumu iesniedz juridiska persona, iesniegumā jānorāda tās nosaukums, reģistrācijas numurs, juridiskā adrese un kontaktinformācija.

Iesniegumus var iesniegt Ogres novada pašvaldības Klientu centrā Brīvības ielā 33, Ogrē, Valsts un pašvaldības vienotajos Klientu apkalpošanas centros (VPVKAC) – Birzgales VPVKAC Lindes ielā 2, Birzgalē; Ikšķiles VPVKAC Peldu ielā 22, Ikšķilē; Ķeguma VPVKAC Lāčplēša ielā 1, Ķegumā, Lielvārdes VPVKAC Raiņa ielā 11a, Lielvārdē; Rembates VPVKAC Lielvārdes ielā 3, Rembatē; Tīnūžu VPVKAC “Kraujās”, Tīnūžos, kā arī novada pagastu pārvaldēs.

Elektroniski parakstīti iesniegumi sūtāmi uz a-pasta adresi ogredome@ogresnovads.lv.

Iesniegumus var sūtīt arī pa pastu, pasta adrese – Ogres novada pašvaldība, Brīvības iela 33, Ogre, Ogres nov., LV-5001.

Apbalvojumi tiks pasniegti Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā 18. novembrī Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē.

Ģimenes diena