Sports Ziņas, jaunumi
Veiksmīgi aizvadīts galda tenisa mini turnīrs BUMBUMS

Šī gada 19. augustā, spītējot karstumam, Gunāra Astras ielā 1 Ogrē, pilsētas svētku laikā veiksmīgi tika aizvadīts galda tenisa projekta pasākums “BUMBUMS”, kas tika organizēts Ogres novada pašvaldības projekta konkursa “ R.A.D.I.-Ogres novadam” ietvaros.

Projekta galvenais mērķis bija popularizēt galda tenisu Ogres novada iedzīvotāju vidū un padarīt šo sporta veidu pieejamāku interesentiem.

Mini turnīrā “ BUMBUMBS” bija aicināts piedalīties ikviens, kas vēlējās pārbaudīt savus spēkus galda tenisa spēlē, kā arī jauki pavadīt laiku. Turnīram bija četras atsevišķas kārtas, kura katra ilga 30 minūtes.

Organizatoriem ir liels prieks, ka projekta pasākums pulcēja dalībniekus no 8 līdz 73 gadu vecumam.

Spēlētāji  uz mājām devās smaidīgi, jo par dalību turnīrā no organizatoriem saņēma diplomu un nelielu piemiņas balvu, savukārt veiksmīgākie tika arī pie vērtīgākām balvām.

Papildu mini turnīram svētku viesiem bija iespēja iesaistīties arī galda tenisa aktivitātēs, kuru iedzīvotāji labprāt izmantoja.

Atsaucība bija patiešām liela, jo “BUMBUMS” projekta pasākumā kopā piedalījās vairāk kā 150 dalībnieku.

Organizatori pateicas visiem, kas atnāca un iesaistījās, kā arī saka lielu paldies Ogres novada pašvaldībai un Ogres novada sporta centram par atsaucību un veiksmīgo sadarbību.