Ogre Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
Zilokalnu 13, Ogre 14,08,2023

Šonedēļ pabeigti autostāvvietas Zilokalnu prospektā 13, Ogrē labiekārtošanas darbi. Turpmāk stāvvieta bez maksas būs pieejama gan apkārtējo māju iedzīvotājiem, gan dabas parka “Ogres Zilie kalni” apmeklētājiem.

Ogres novada pašvaldības dome 2019. gadā pieņēma lēmumu par nekustamā īpašuma Zilokalnu prospektā 13, Ogrē, pārņemšanu, lai izveidotu autostāvvietu dabas parka „Ogres Zilie kalni” apmeklētāju un pilsētas iedzīvotāju autotransporta novietošanai. Šī gada aprīlī tika uzsākti plānotās autostāvvietas labiekārtošanas darbi - veikta žoga, sarga ēkas, veco apgaismes ķermeņu demontāža, jauna apgaismojuma ierīkošana, seguma atjaunošanas (asfaltēšanas) darbi, automašīnu stāvvietu marķēšana. Šobrīd tiek veikta stāvvietas organizācijas shēmu uzstādīšana, ko paredzēts pabeigt līdz nedēļas beigām, un tad stāvlaukums būs pieejams lietošanai. Jauno stāvlaukumu apsaimniekos novada pašvaldības SIA “Ogres Namsaimnieks”.

Sākotnēji stāvvieta būs pieejama bez maksas un bez laika ierobežojuma, taču tās turpmākā izmantošanas kārtība un nosacījumi vēl tiek precizēti. Paredzēts, ka daļa stāvlaukuma bez maksas būs pieejama ar laika ierobežojumu, bet daļai stāvēšanas laika ierobežojums tiks noteikts tikai konkrētajos laika posmos. Iedzīvotāji un viesi aicināti sekot līdzi uzstādītajām stāvvietas organizācijas shēmām.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis ir gandarīts par paveikto – Ogres pilsētā ir sakārtota vēl viena teritorija un uzlabota situācija saistībā ar autotransporta novietošanu.

Stāvvieta Zilokalnu prospektā 13, Ogre (06.06.2023)
Pašvaldība plāno pārņemt nekustamo īpašumu Zilokalnu prospektā 13
Zemes vienību Zilokalnu prospektā 13A plānots atzīt par pašvaldības īpašumu