Ogres novads Jauniešiem Ziņas, jaunumi
Ogres novadā veido mūsdienīgu vispārējās vidējās izglītības piedāvājumu

6. aprīlī Ogres novada Kultūras centrā notiks forums "Jauniešu atkarību profilakse Ogres novadā – sākam sarunu!".

Forumā aicināti piedalīties Ogres novada izglītības iestāžu pedagogi, skolēni un vecāki, kā arī citi interesenti.

Pieteikšanās dalībai forumā notiek elektroniski un tā notiks līdz 31. martam. Informācija par forumu un elektroniskā pieteikšanās Oveselība mājas lapā (skatīt saiti).

Forumu organizē Ogres novada Sporta centra veselības veicināšanas nodaļa jeb Oveselība, Ogres novada Izglītības pārvalde un Ogres novada Kultūras centrs.

Programma:

9.00 – 9.30 Ierašanās.

9.30 – 10.15 “Atkarību profilakse skolā. Situācija Latvijas vispārizglītojošās iestādēs un vienota rīcības plāna īstenošana.” Una Mārtiņsone (Slimību profilakses un kontroles centra Pētniecības un veselības statistikas departaments/ Atkarības slimību riska analīzes nodaļas Vecākā sabiedrības veselības analītiķe).

10.15 – 10.45 Pauze.

10.45 – 11.30 “Par jauniešu dzīves saturu, aktuālo situāciju un vajadzībām. Klausīties un sadzirdēt.” Dace Caica (psihoterapeite, atkarību speciāliste, biedrības “Esi brīvs” valdes priekšsēdētāja).

11.30 – 12.15 “Atkarības. Kā? Kādas? Ko darīt?” Ilze Maksima (ārste - narkoloģe).

12.15 – 13.30 Pusdienlaiks (par pusdienām parūpējas katrs pats).

13.30 – 14.45 “Kā mazināt atkarību izraisošo vielu un procesu izplatību jauniešu vidū?”- darbs darba grupās.