Ziņas, jaunumi
Titulbilde

Kultūras mantojuma centrs "Tīnūžu muiža" kopā ar Ikšķiles tautas nams ir sagatavojis veltījumu mūsu karavīriem. Lāčplēša dienā godinām karavīrus, kuri dažādos laikos ir cīnījušies, stiprinājuši mūsu zemi un latviešu kultūru. Ogres novads ir bagāts ar šiem cilvēkiem un viņu atstāto mantojumu.

Pateicība: Producentam Atis Balodis, operators Reinis Reiniks, latviešu karavīra tēla atveidotājam Edgars Codors, Lāčplēša Kara ordeņa kavaliera E. Brasliņa ģimenei, Ikšķiles ev.lut. baznīcas mācītājam Dzintars Laugalis baznīcas pārzinei Lijas kundzei un brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja radīt svētku noskaņu. Pateicība Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes, Ogres Novada Pašvaldības darbiniekiem.