Zakisu_skrejiens03062023

Ģimenes dienas pasākumu laikā 3.jūnijā no plkst. 12.00 pie Ogres Jauniešu mājas, Brīvības ielā 40, norisināsies “Zaķīšu skrējiens”, kurā aicināti piedalīties Ogres novada bērni no 1. līdz 3.klasei. Paredzamais distances garums - 500 m.

Bērni pirms starta tiks iepazīstināti ar veselīgu uzturu un kāpēc to ir svarīgi ievērot, mazo pamācību “Mācies vesels”, pēc informatīvās daļas tiks dots starts skrējienam.

Atgriežoties no skrējiena, bērni piedalīsies viktorīnā par iepriekš dzirdēto mazo pamācību “Mācies vesels”, lai nostiprinātu dzirdēto.

Aktivitāte tiek īstenota Ogres novada pašvaldības apstiprinātā un Ogres novada Izglītības pārvaldes organizētā projektu konkursa “Jauniešu [ie]spēja” 2023. gadam ietvaros.

Zakisu_skrejiens03062023