Apstiprināti projektu konkursa “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” pieteikumi

Šī gada janvārī tika izsludināts ikgadējais Ogres novada pašvaldības projektu konkurss “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā”, sniedzot iespēju iedzīvotāju grupām un nevalstiskajām organizācijām pieteikt projektus dzīves vides kvalitātes uzlabošanai Ogres novadā.

Konkursa ietvaros tika saņemts 41 projektu pieteikums, t.sk. 15 projekti, kas īstenojami Ogres pilsētas teritorijā, un 26 projekti, kuru plānotā īstenošanas vieta ir novada pagastos (6 projekti – Suntažu pagastā, pa 5 projektiem – Madlienas un Ogresgala pagastos, 3 projekti – Meņģeles pagastā, pa 2 projektiem – Lauberes un Mazozolu pagastos, pa 1 projektam – Krapes, Ķeipenes un Taurupes pagastos). Iesniegtie projekti skar dažādas ar dzīves vides kvalitātes uzlabošanu saistītas sfēras, kā, piemēram, dažādu sabiedrībai nozīmīgu teritoriju labiekārtošana, apzaļumošana, bērnu rotaļu laukumu un sporta laukumu ierīkošana vai atjaunošana, u.c.

Izvērtējot projektus atbilstoši konkursa nolikumā noteiktajiem kritērijiem, apmeklējot plānotās projektu īstenošanas vietas un tiekoties ar projektu iesniedzējiem klātienē, finansējuma saņemšanai tika izvirzīti 28 pieteikumi, un 18. aprīlī notikušajā Ogres novada domes sēdē tika pieņemts lēmums par to apstiprināšanu. Pašvaldības finansējums 40000.00 EUR apmērā piešķirts šādu projektu īstenošanai:

• “Lakstīgala” (projekta pieteicējs – iedzīvotāju grupa “Lakstīgala”, Ogre, piešķirtais finansējums EUR 1500.00),
  • “Montesori kabinets “Mazais pētnieks”” (“Mūsu bērniem”, Madliena, EUR 1323.00),
  • “Kaķu dzīve Ogrē” (“Mēs par kaķiem!”, Ogre, EUR 1500.00),
  • “Jauniešu istaba” (“Radošie vecāki”, Madliena, EUR 1500.00),
  • "Vesels kā rutks” (“Skolotāji un tētis”, Taurupe, EUR 1437.00),
  • “Slido Ogrē!” (biedrība “Osports”, Ogre, EUR 1461.42),
  • “Špakovska dabas parks” (biedrība “Lazdukalni 2000”, Ogre, EUR 1500.00),
  • “Sportošanas prieks” (“Suntažu vidusskolas vecāku atbalsta biedrība”, Suntaži, EUR 1500.00),
  • “Pludmales volejbola laukuma labiekārtošanas otrā kārta Madlienas pagastā” (biedrība “Saules avots”, Madliena, EUR 1490.00),
  • “Šūpoles Ciemupē “ (“Mēs varam un darām”, Ogresgals (Ciemupe), EUR 1500.00),
  • “Ziemas prieki Pasta kalniņā” (“Kustība “Par aktīvu dzīvesveidu Suntažos””, Suntaži, EUR 1465.00),
  • “Maiņas punkta izveide Suntažu vidusskolā” (“Atbalsta grupa pasākumiem Suntažu vidusskolā”, Suntaži, EUR 1196.00),
  • “Auseklītis ” (“Sapnis”, Meņģele, EUR 1436.51),
  • “Āra basketbola laukuma atjaunošana (I kārta)” (biedrība “MĒS attīstībai”, Meņģele, EUR 1356.00),
  • “Laika grāmata” (“Mēs bērniem”, Madliena, EUR 1495.00),
  • “Svētku noformējums Lauberes pagastam” (“MIS”, Laubere, EUR 1349.40),
  • “Bibliotēkas publiskās ārtelpas apzaļumošana” (“Rūķīši”, Laubere, EUR 1499.92),
  • “Atklāj Ogri ar vieddraugu” (“Draugi”, Ogre, EUR 1500.00),
  • “Maziem bērniem droši!” (“Mālkalnes 19”, Ogre, EUR 1500.00),
  • “Ogresgala Tradīciju parka ozoli” (“Labie Ogresgala cilvēki”, Ogresgals, EUR 1500.00),
  • “Radoši izglītojoša telpa sākumskolas bērniem” (“Vecāki bērniem”, Ogre, EUR 1455.00),
  • “Saules koks” (“Iniciatīvas grupa”, Suntaži, EUR 1500.00),
  • “Sportiskam garam “Lašupēs” būt!” (biedrība “Saules raksts”, Ogre, EUR 1500.00),
  • “Prieks kopā būt!” (“Krapes skolas atbalstītāji”, Krape, EUR 1484.80),
  • “Ogres Evaņģēliskās luterāņu baznīcas durvju un stiklojuma atjaunošana” (“Ogres Evaņģēliski luteriskā draudze”, Ogre, EUR 1292.55),
  • “Pieturvietas “Kārļi” atjaunošana Ogresgalā” (“Kārļi”, Ogresgals, EUR 1499.40),
  • “Āra nodarbību objekti” (“Kopā”, Ogresgals, EUR 759.00),
  • “Esi sveicināts Mazozolos!” (“Kopā mēs varam”, Mazozoli, EUR 1500.00).

Ar finansējuma saņēmējiem, kuri būs izpildījuši visus projektu uzsākšanai izvirzītos nosacījumus (tostarp atsevišķu projektu gadījumā arī norādi par būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādes nepieciešamību), pašvaldība tuvākajā laikā slēgs līgumus par finansējuma piešķīrumu un izlietojumu.

Liels paldies visiem projektu iesniedzējiem par aktivitāti, entuziasmu un vēlmi līdzdarboties dzīves vides kvalitātes pilnveidošanā!