Datums 17. maijs, 2025
Laiks10.00
Vieta Ogre

Šī gada 17. maijā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Ogres Trīsvienības baptistu draudze organizē aizraujošas aktivitātes ģimenēm, piedaloties Vislatvijas projektā “Atvērto baznīcu diena”, lai ikvienam interesentam būtu iespēja ieskatīties aiz baznīcas durvīm un radoši nepiespiestā atmosfērā izbaudīt kultūras un garīguma mijiedarbību.

Šogad projekta moto ir “Vai tu tam tici?” (Jāņa ev. 11; 26). Ar šādu pašu jautājumu norisināsies arī atraktīvs izziņas piedzīvojums baznīcā un tās teritorijā, kur, izejot caur dažādām stacijām un atrodot apslēptos dārgumus, varēs saņemt balviņas, kas noteikti iepriecinās ikvienu atnākušo bērnu. Noslēgumā būs iespēja noskatīties arī īsfilmu un pašam sev atbildēt uz jautājumu kam ticu es?

Savukārt Ogres pilsētas ielās tiks organizēta izzinoša virtuālā spēle viedierīcēs, kuru var uzsākt, atrodoties jebkurā vietā, tālāk sekot kontrolpunktiem un noslēgumā lokācijā Vidus prospektā 15, kas ir Ogres Trīsvienība baptistu baznīcas adrese, – saņemt īpaši sarūpētas pārsteiguma balvas. Aptuvenais spēles laiks 2,5 stundas, taču visi kontrolpunkti nav obligāti jāizpilda. Spēle pieejama https://ej.uz/spēle_ogrē

2025. gadā garīgās kultūras notikums “Baznīcu nakts” un “Atvērto baznīcu diena” norisināsies kopā ar ikgadējo kultūras notikumu “Muzeju nakts”, tas ir, sestdien, 17. maijā. Šī gada vienojošais moto “Vai tu tam tici?” liks padomāt par to, ka ticība ir īpaša Dieva dāvana, kas dota vienīgi cilvēkam. Cilvēkam ir vajadzīga ticība uz to, kas stāv pāri viņa iespējām un dod drošu garīgo pamatu.

Vienotu pasākuma notikumu karti ar atvērtām baznīcām un to programmām var aplūkot vietnē baznicunakts.lv.

Sestdien, 17. maijā, Baznīcu nakts un Atvērto baznīcu diena 2025