Datums 3. maijs, 2024
Laiks17.00
Vieta Ogres novada Kultūras centrs

3. maijā plkst. 17.00 Ogres novada Kultūras centra Deju zālē Jaunogres vidusskolas improvizācijas teātra izrāde MEITENE UN LELLE, Inese Tālmane.

Jaunogres vidusskolas Ogres improvizācijas teātris sev neraksturīgā žanrā ir nonācis no improvizācijas pie iestudējuma bērniem un jauniešiem iestudējot izrādi "Meitene un Lelle".

Ineses Tālmanes luga "Meitene un Lelle" ir šodienas stāsts par dažu bērnu un jauniešu nespēju sevi nodarbināt bez "gadžetu" palīdzības un saskaroties ar garlaicību, bez mobilā telefona, bērnu fantāzija izrādās ļoti racionāla un nespējīga sevi attīstīt. Tomēr bērnos mīt spēcīgs fantāzijas spēks, kas atmostas un notiek pārvērtības gan bērnos, gan apkārtējā vidē.

Ogres improvizācijas teātris ir pirmais teātris pasaulē, kas iestudējis šo lugu un pasaules pirmizrādi tā piedzīvoja šī gada 28. martā, kad jaunieši spēlēja draugu un vecāku priekam. Luga nospēlēta divas reizes Jaunogres vidusskolā, jaunieši uzaicināti uz Ogres 1. vidusskolu ar četrām izrādēm un patreiz lielākais sasniegums ir dalība XVI Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālā “...un es iešu un iešu!” , kur piedalījās vairāk kā 600 bērni un jaunieši.