Datums 12. augusts, 2021
Laiks20.00
Vieta Ogre
Afiša Upes vakari

Ogres upes promenādē uz peldošās skatuves norisināsies koncertcikls UPES VAKARI, kurā ar dabas iedvesmotām un spēka piepildītām melodijām, Ogres upi pieskandinās Ogres novada Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi un viņu viesi.

Koncertcikls UPES VAKARI – 12.augusts 20.00 Ogres novada Kultūras centra Ogres Skolotāju kamerkoris, Rīgas Praktiskās estētikas skolas jauktais koris ANIMA MEA un pavadošā grupa Jēkaba Jančevska vadībā.

Koncertā būs dzirdamas pavisam jaunas muzikālās kompozīcijas un dziesmu aranžijas, kas, atbalsojoties Ogres upes krastos, piedzīvos savu pirmatskaņojumu. Koru skanīgās balsis papildinās instrumentālā grupa Jēkaba Jančevska vadībā.

Koncerti norisināsies brīvā dabā, Ogres upes promenādē, pie arkveida (Līkā) tilta un to apmeklējums ir bez maksas.

Sakarā ar valdības pieņemtajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem un pasākumu rīkošanas ierobežojumiem, lai apmeklētu koncertu, pasākuma norises vietā apmeklētājiem no 12 gadu vecuma jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinējusies, izslimojusi vai testēta, un personu apliecinošs dokuments. Pasākuma laikā jāievēro fiziskās distancēšanās noteikumi.

Lūdzam ņemt vērā, ka apmeklējuma noteikumi var mainīties un UPES VAKARI augusta ceturtdienās norisināsies pēc tā brīža valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem.