Datums 1. marts, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Ogre
Loģikas spēlē “Ogre Puzzle Day” plakāts 01.03.2024

1. martā Ogres novada Izglītības pārvalde pirmo reizi organizēs loģikas spēli Ogre Puzzle Day, kas pulcēs teju 100 aizrautīgākos un zinošākos Ogres pašvaldības vidusskolēnus. Komandām būs jāatrisina 10 loģikas uzdevumi, kas balstīti uz prestižās Hārvarda Universitātes spēles izstrādātajiem principiem.

Spēles mērķis ir veicināt skolēnu interesi par informāciju tehnoloģijām un iesaisti programmēšanā, aktualizējot aizvien pastāvošos aizspriedumus par to, ka programmēšanas nozare ir sarežģīta un garlaicīga, kā arī darbspēka trūkumu informāciju tehnoloģijās. Jauniešu iesaiste loģikas uzdevumu risināšanā skolēnos lieliski attīsta komandas sadarbības prasmes, problēmu risināšanas tehnikas, kā arī uzlabo radošo domāšanu.

“Ogres novads vidusskolēniem piedāvā mūsdienīgu vidējo izglītību, sevišķi daudzpusīgā sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti. Ceram, ka “Ogre Puzzle day” iedvesmos gan skolēnus, gan pedagogus programmēšanas prasmju apguvei. Ceram, ka nākamajos gados arvien veiksmīgāk tiks apgūta programmēšana gan kursos Programmēšana I un Programmēšana II, gan skolas, novada un valsts programmēšanas olimpiāžu kustībā,” norāda Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītājs Igors Grigorjevs.

Pasākums būs vērtīgs arī pašiem skolotājiem, jo klātienē, paralēli skolēnu uzdevumu risināšanai, skolotājiem būs iespēja piedalīties informatīvās sesijās profesionālo un personīgo prasmju attīstībai. Lekcijas tiks pārraidītas arī tiešraidē Ogres Valsts ģimnāzijas un Riga Business school Facebook kontos.

Ogre Puzzle Day” organizē Ogres novada Izglītības pārvalde, Riga Business School sadarbībā ar Ogres Valsts ģimnāziju un Luminor banku. Pasākumu atbalstīs arī MyFitness un BrainGames.

Sīkāka informācija par loģikas spēli “Ogre Puzzle Day” ir šeit. Pasākums notiks Ogres Valsts ģimnāzijā, Gunāra Astras ielā 1, Ogrē.

Papildu informācijai: Elīna Norniece-Muthukrišnana, Riga Business School mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja, elina.norniece-muthukrisnana@rbs.lv