Datums 12. aprīlis, 2024
Laiks11.00
Vieta Ogre
Afiša pasākumam Pasaku rīts Ogres Baltajā valdorfskolā

13. aprīlī 11.00 ikviens, kam mīļas pasakas, aicināts viesos Brīvības ielā 31 (ieeja no pagalma).

“Pasaku rīti” ir ierasta prakse Valdorfskolās visā pasaulē. Laiks, kas pavadīts pasaku valstībā, ir patiesām emocijām un brīnumiem piepildīts. Valdorfskolas skolotāji piedāvā to piedzīvot vecākiem kopā ar bērniem, gūstot atslodzi no saspringtās ikdienas.

Šoreiz Valdorfpedagogi ar pašdarinātu lellīšu starpniecību iedzīvinās pasaku «Sniegbaltīte un Sārtrozīte».

Pirms pasakas būs muzikāli ritmiskā daļa, kura palīdzēs izkustēties un iejusties.

Pēc pasakas tiks atvērta radošā rūķu darbnīca – ikviens «Pasaku rīta» apmeklētājs varēs doties mājās ar paša izgatavotu rūķi. Līdzi jāņem tikai labs garastāvoklis un darbošanās prieks - materiāli būs nodrošināti.

Ieeja brīva, taču pasākuma organizatori būs pateicīgi par ziedojumiem, ko varēs izmantot nākamajiem “Pasaku rītiem”.

Pasākumam jāieplāno apmēram 2 stundas.

Afiša pasākumam Pasaku rīts Ogres Baltajā valdorfskolā