Datums 27. oktobris, 2022
Laiks9.00
Vieta Ogre
Pedagogu konference 27102022

Ogres novada Izglītības pārvalde 27. oktobrī organizē Ogres novada pedagogu konferenci "Vairāk kā stunda...". Aicinām Ogres novada pedagogus reģistrēt savu dalību konferencē šeit: https://forms.gle/7QteQjbGkVmrmmyd9 līdz 24. oktobrim.

Konferences saturs būs bagātīgs - 4 lektori kopīgajā sesijā un iespēja izvēlēties 2 darbnīcas. Pēc konferences pedagogi saņems apliecību par dalību konferencē un profesionālo pilnveidi. Konference tiek organizēta sadarbībā ar Ogres Valsts ģimnāziju un notiks Ogres novada Kultūras centrā un Ogres Valsts ģimnāzijā.

Uz tikšanos!

Informējam, ka pasākuma laikā var notikt fotografēšana un filmēšana un iegūtie attēli var tikt ievietoti pašvaldības ikmēneša izdevumā, mājaslapā, sociālajos tīklos. Apmeklējot pasākumus, Jūs piekrītat, ka varat tikt fotografēts un filmēts; fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas pašvaldības ikmēneša izdevumā, mājaslapā, sociālajos tīklos.

Pedagogu konference 27102022