Datums 14. maijs, 2022
Laiks9.30
Vieta Ciemupe
Oveselība logo

Ģimene ir neredzamām saitēm saistīta superkomanda un vienlaikus katram cilvēkam nepieciešamais patvērums. Oveselība aicina stiprināt savas superkomandas - ģimenes - vienotību, pavadot dienu kopā svaigā gaisā, piedaloties dažādās aktivitātēs – gan sportiskās, gan radošās, baudot amatierkolektīvu priekšnesumus un cienājoties ar zupu, kas taps uz ugunskura. Tiekamies 14. maijā!

9.30 Nūjošanas pārgājiens Ogre – Ciemupe. Starts Krasta laukumā Ogrē. Ja nepieciešamas nūjošanas nūjas, lūgums norādīt sava auguma garumu, piesakoties pasākumam, lai varam sagatavot nepieciešamo ekipējumu.

Ciemupes sporta laukumā: 

10. 00 Stafetes lieliem un maziem, kurās var piedalīties bērni, vecāki un vecvecāki.

Pie Ciemupes Tautas nama:

Amatierkolektīvu priekšnesumi

No 12.00:

  • Mākslas darbnīca

15 ģimenēm, iepriekš piesakoties, piedāvājam kopā ar mākslas terapeitu izmantot iespēju izjust mākslas terapeitisko efektu un justies kā māksliniekiem, visai ģimenei kopīgi pie molberta radot kopgleznu. 

  • Mezglu siešanas un ugunskura kurināšanas pamatu apgūšanas darbnīca

Dodoties dabā, ugunskura iekuršana tam atļautās vietās ir īpaša – tas sniedz gaismu,  siltumu un īpašu noskaņu. Arī izturīgāku mezglu sasiešanas prasmes var lieti noderēt - mēs visi zinām apaļo jeb cilpas mezglu, bet kā ir ar jūrnieku mezglu vai astotnieku ar cilpu?

  • Galdnieka darbnīca bērniem

Kopā ar profesionālu galdnieku būs iespēja gūt praktiskas iemaņas kokmateriālu apstrādē, kopīgi gatavojot koka vilciņus.

  • Uz ugunskura gatavota zupa

Pieteikšanās pasākumam, rakstot uz oveseliba@ogresnovads.lv

Savukārt Ģimenes dienu Ogrē svinēsim 4. jūnijā, seko informācijai!

Oveselība pasākumu organizē ar Ogres novada pašvaldības un ESF projekta "Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem" (Nr.9.2.4.2/16/I/031) atbalstu.

gimenes-diena-ciemupe