Bezmaksas
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Personas, uz kuru attiecas likuma "Par zemes privatizāciju lauku apvidos" nosacījumi, iesnieguma par darījumu ar lauksaimniecības zemi izskatīšana pašvaldībā, lēmuma par piekrišanu vai atteikumu lauksaimniecības zemes iegūšanai īpašumā pieņemšana un lēmuma par piekrišanu lauksaimniecības zemes iegūšanai īpašumā noformēšana izziņas veidā. Darījuma akts ir derīgs ierakstīšanai zemesgrāmatā tikai tad, ja tam pievienota minētā izziņa.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana

Pakalpojuma saņemšanai nepieciešams iesniegt šādus dokumentus:

- Iesniegums juridiskām personām vai fiziskām personām;

- Darījuma akts par lauksaimniecības zemes iegūšanu īpašumā (oriģināls).

Pārsūdzības iespējas
    Administratīvā procesa likumā noteiktajā kārtībā.

Normatīvie akti
    Likuma “Par zemes privatizāciju lauku apvidos” VI.nodaļa “DARĪJUMI AR ZEMES ĪPAŠUMIEM”
    2014.gada 2.decembra Ministru kabineta noteikumi Nr.748 “Noteikumi par darījumiem ar lauksaimniecības zemi”.

2. Maksājuma veikšana
    Pakalpojuma saņemšanai nav jāveic maksājums.

3. Pakalpojuma saņemšana
    Saņemto iesniegumu izskata un lēmumu par darījumu ar lauksaimniecības zemi pieņem Ogres novada pašvaldības darījumu ar lauksaimniecības zemi izvērtēšanas komisija.

Pakalpojums tiek saņemts atbilstoši pieprasīšanas izvēlei (klātienē, iesniegumā norādītā pasta adresē vai iesniegumā norādītā e-pasta adresē).

Saņemt pakalpojumu