Bezmaksas
Privāto tiesību juridiska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Jums ir iespēja iesniegt lūgumu, sūdzību, priekšlikumu vai jautājumu (iesniegumu) pašvaldībai par pašvaldības darbu. Piemēram, Jūs varat iesniegt sūdzību par pašvaldības amatpersonas rīcību vai priekšlikumu pašvaldības komunālo pakalpojumu uzlabošanai un citus.

Procesa apraksts

1. Iesnieguma iesniegšana
    Persona brīvā formā sagatavo priekšlikumu, sūdzību, jautājumu vai lūgumu un iesniedz to klātienē Ogres klientu apkalpošanas centrā, Ogres novada valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros vai pilsētu un pagastu pārvaldēs, informē pa tālruni vai rakstot pa pastu, uz e-pastu, vai izmantojot pakalpojumu E-iesniegums.

2. Atbildes sniegšana
    Atbildīgais speciālists savas kompetences ietvaros izvērtē iesniegumu un sagatavo atbildi iesniedzējam, ko nosūta uz e-adresi, pa pastu vai e-pastu (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu).

Normatīvie akti