Bezmaksas
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Ogres novada Sociālā dienesta transporta pakalpojuma mērķis – nodrošināt personas nokļūšanu uz/no ārstniecības iestādi, valsts vai pašvaldības institūciju.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Pabalsta pieprasītājs Ogres novada Sociālajā dienestā, atbilstoši savai deklarētajai dzīvesvietai, iesniedz iesniegumu un ģimenes ārsta izrakstu par to, ka personai ir kustību traucējumi un ir nepieciešams transporta pakalpojums.
    Iesniedzot iesniegumu, pakalpojuma pieprasītājs dod atļauju iegūt un izmantot pašvaldības un valsts datu reģistros pieejamo informāciju, kas nepieciešama lēmuma pieņemšanai, un veikt datu apstrādi sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu administrēšanas elektroniskajā sistēmā (SOPA).

2. Pakalpojuma saņemšana
    1. Sociālais dienests izskata iesniegtos dokumentus un pieņem lēmumu par pakalpojuma piešķiršanu vai par atteikumu to piešķirt.
    2. Pozitīva lēmuma gadījumā pakalpojumu piešķir līdz desmit reizēm kalendārajā gadā.

Saņemt pakalpojumu