Statuss:
Noslēdzies

Konkursa mērķis: saglabāt un attīstīt valsts un vietējās nozīmes kultūras pieminekļus – baznīcas, kā arī sakrālo mantojumu, kas atrodas Ogres novada administratīvajā teritorijā.

Konkursa organizētājs: Ogres novada pašvaldība.

Konkursa būtība: iesniegumu dalībai projektu konkursā var iesniegt Ogres novadā reģistrētās baznīcas un to draudzes. Finansējuma piešķiršanas gadījumā iesniedzējs paša spēkiem realizē projekta ideju, kas minēta iesniegumā. Projektu idejas varēs īstenot laika periodā no 2020. gada 1. jūnija līdz 2020. gada 6. decembrim.

Konkursā pieejamais finansējums - 15 000 eiro (nodrošina Ogres novada pašvaldība).

Maksimālais finansējuma apmērs, kas var tikt piešķirts vienam projektam: 3 500 eiro. Ja projekta idejas tāme pārsniedz 3 500 eiro, iesniedzējs projekta idejas realizācijai var ieguldīt savu finansējumu, kā arī piesaistīt finansējumu no citiem finansējuma avotiem.

Projektu iesniegšanas gala termiņš: 2020. gada 20.aprīlis plkst. 17.00.

Projektu iesniegšanas vieta: Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Brīvības iela 33, 1. stāvs), Ogrē, pa pastu vai elektroniski ar drošu elektronisko parakstu uz Ogres novada pašvaldības elektroniskā pasta adresi ogredome@ogresnovads.lv.

Papildu informāciju un konsultācijas par konkursa nolikumu, pieteikumu sagatavošanu un konkursa norisi sniedz Ogres novada pašvaldības Infrastruktūras veicināšanas nodaļa, 65071168, aija.romanovska@ogresnovads.lv

Pievienotie faili

Pievienotās saites

Piešķir finansējumu sakrālā mantojuma saglabāšanai