Statuss:
Noslēdzies

Konkursa mērķis ir veicināt organizāciju iniciatīvas kultūras, izglītības un sporta pasākumu un skolēnu nometņu organizēšanā Ogres novada teritorijā.

Konkursa atbalsta virzieni ir:

1. Kultūrvides veidošana, kultūras pasākumu organizēšana un tiem nepieciešamā materiāli tehniskā aprīkojuma nodrošināšana,
  2. Neformālās izglītības pasākumu organizēšana un tiem nepieciešamā materiāli tehniskā aprīkojuma nodrošināšana,
  3. Sporta pasākumu organizēšana un tiem nepieciešamā materiāli tehniskā aprīkojuma nodrošināšana,
  4. Skolēnu nometņu organizēšana un tām nepieciešamā materiāli tehniskā aprīkojuma nodrošināšana.

Projekta iesniedzējs var būt nevalstiskā organizācija (biedrība vai nodibinājums) un citas juridiskas personas – iestādes, to struktūrvienības u.c.

Kopējais konkursā pieejamais finansējums ir 45 000 EUR. Maksimālā summa, kas var tikt piešķirta vienam projektam, ir 2000 EUR.

Projektu pieteikumi jāiesniedz Ogres novada pašvaldībā 413. kabinetā (4. stāvā) līdz 2015. gada 9. aprīlim plkst. 17.00. Šeit iespējams saņemt arī papildu informāciju un konsultācijas: Pēteris Preiss, tālr. 65022169, e-pasts: peteris.preiss@ogresnovads.lv.

Pievienotie faili

Pievienotās saites

Ogres novada pašvaldība izsludina projektu konkursu „R.A.D.I. - Ogres novadam”