Statuss:
Noslēdzies

Konkursa mērķis: veicināt sabiedrības iniciatīvas kultūras un sporta pasākumu organizēšanā Ogres novada administratīvajā teritorijā.

Konkursa organizētājs: Ogres novada pašvaldība.

Konkursa būtība: konkursa ietvaros nevalstiskās organizācijas un komersanti var pieteikt projektus, kas tiek īstenoti Ogres novada administratīvajā teritorijā, ir saistīti ar kultūras un sporta pasākumu organizēšanu, kā arī sniedz labumu pēc iespējas plašākai sabiedrībai un nav vērsti uz vienas organizācijas vai atsevišķu personu labuma gūšanu.

Konkursā pieejamais finansējums: 20 000 EUR (nodrošina Ogres novada pašvaldība).

Maksimālais finansējuma apmērs, kas var tikt piešķirts vienam projektam: 2000 EUR.

Projektu pieteikumu iesniegšanas gala termiņš: 2021. gada 23. februāris plkst. 18.00.

Konkursa ietvaros saņemti 36 projektu pieteikumi, t.sk. 23 projekti, kas attiecināmi uz prioritāti “Kultūra”, un 13 projekti, kas attiecināmi uz prioritāti “Sports”. No tiem apstiprināti 23 projekti, piešķirot to realizācijai Ogres novada pašvaldības finansējumu 20000 EUR apmērā.

Papildu informācija: Ogres novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste – projektu vadītāja Sanda Zemīte (tālr. +371 650 22169, E-pasts: sanda.zemite@ogresnovads.lv).

Pievienotie faili

Pašvaldība izsludina projektu konkursus sabiedrības iniciatīvu atbalstam
Ogres novada pašvaldība
Projekts "Siena laiks"