Statuss:
Noslēdzies

Konkursa mērķis

Uzlabot dzīves fizisko un sociālo kvalitāti Ogres pilsētā un Ogresgala, Krapes, Mazozolu un Taurupes pagastos, balstoties uz iedzīvotāju iniciatīvu

Konkursa organizētājs

Ogres novada pašvaldība

Konkursa būtība

Konkursa ietvaros nereģistrētas iedzīvotāju grupas un sabiedriskas organizācijas – biedrības vai nodibinājumi – var pieteikt projektus, kas saistīti ar dzīves kvalitātes uzlabošanu, sniedz labumu pēc iespējas lielākai daļai sabiedrības un ko viņi paši spēj īstenot, un tādejādi pretendēt uz Ogres novada pašvaldības finansējumu projektu realizācijai

Aptvertā teritorija

Ogres pilsēta, Ogresgala pagasts, Krapes pagasts, Mazozolu pagasts, Taurupes pagasts

Konkursā pieejamais finansējums

21000 Ls (nodrošina Ogres novada pašvaldība)

Maksimālais finansējuma apmērs, kas var tikt piešķirts vienam projektam, ir 700 Ls

Informācija par 2011.gada projektu konkursu

Projektu pieteikumu iesniegšanas gala termiņš – 21.03.2011.

Pavisam konkursa ietvaros tika saņemti 68 projektu pieteikumi (44 no Ogres pilsētas, 12 no Ogresgala pagasta, 6 no Krapes pagasta, 1 no Mazozolu pagasta un 5 no Taurupes pagasta iedzīvotājiem). No tiem tika apstiprināts 31 projekts, piešķirot to realizācijai finansējumu 20805.01 Ls apmērā.

Iesniegtie projekti skar dažādas ar dzīves kvalitātes uzlabošanu saistītas sfēras, kā, piemēram, daudzdzīvokļu ēku fasāžu un kāpņu telpu sakārtošana, pagalmu labiekārtošana un automašīnu stāvlaukumu izveide vai paplašināšana, dažādu teritoriju un sabiedrisko nozīmīgu ēku sakārtošana un pilnveidošana, bērnu rotaļu laukumu un sporta laukumu izveide vai atjaunošana, izglītojošu un radošu aktivitāšu organizēšana, u.c.

Pievienotie faili