Statuss:
Noslēdzies

Konkursa mērķis

Uzlabot dzīves kvalitāti Ogres novadā, balstoties uz iedzīvotāju iniciatīvu

Konkursa organizētājs

Ogres novada pašvaldība

Konkursa būtība

Konkursa ietvaros iedzīvotāju grupas un nevalstiskās organizācijas – biedrības vai nodibinājumi – var pieteikt projektus, kas saistīti ar dzīves kvalitātes uzlabošanu, sniedz labumu pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai un ko viņi paši spēj īstenot

Aptvertā teritorija

Ogres novads

Konkursā pieejamais finansējums

40 000 EUR (nodrošina Ogres novada pašvaldība)

Maksimālais finansējuma apmērs, kas var tikt piešķirts vienam projektam, ir 1000 EUR

Informācija par 2014. gada projektu konkursu

Projektu pieteikumu iesniegšanas gala termiņš – 2014. gada 8. aprīlis.

Konkursa ietvaros saņemti 62 projektu pieteikumi (34 no Ogres pilsētas, 6 no Madlienas pagasta, pa 4 no Lauberes un Taurupes pagastiem, pa 3 no Krapes, Mazozolu un Suntažu pagastiem, pa 2 no Meņģeles un Ogresgala pagastiem un 1 no Ķeipenes pagasta). No tiem tika apstiprināti 42 projekti, piešķirot to realizācijai finansējumu 40000.00 EUR apmērā. Sīkāka informācija par apstiprinātajiem projektiem – pielikumā.

Pievienotie faili