Statuss:
Noslēdzies
Sabiedrība ar dvēseli logo

Konkursa mērķis

Uzlabot dzīves kvalitāti Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, balstoties uz iedzīvotāju iniciatīvu, kā arī godinot 2018. gadā atzīmējamo Latvijas simtgadi un Ogres pilsētas deviņdesmitgadi

Konkursa organizētājs

Ogres novada pašvaldība

Konkursa būtība

Konkursa ietvaros iedzīvotāju grupas, biedrības, sabiedriskās organizācijas, nevalstiskās organizācijas un nodibinājumi var pieteikt projektus, kas tiek īstenoti Ogres novada administratīvajā teritorijā, ir saistīti ar dzīves kvalitātes uzlabošanu, sniedz labumu pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai un kurus viņi paši spēj īstenot.

Konkursā pieejamais finansējums

40 000 EUR (nodrošina Ogres novada pašvaldība)

Maksimālais finansējuma apmērs, kas var tikt piešķirts vienam projektam, ir 1500 EUR

Informācija par 2018. gada projektu konkursu
Projektu iesniegšanas gala termiņš – 2018. gada 12. februāris plkst. 17.00.

Konkursa ietvaros tika saņemti 44 projektu pieteikumi, t.sk. 17 Ogres pilsētas teritorijā un 27 projekti novada pagastos (8 – Madlienas pagastā, 5 – Suntažu pagastā, pa 3 projektiem – Mazozolu un Meņģeles pagastos, pa 2 projektiem – Lauberes, Ogresgala un Taurupes pagastos, pa 1 projektam – Krapes un Ķeipenes pagastos). No tiem tika apstiprināts 31 projekts, piešķirot to realizācijai Ogres novada pašvaldības finansējumu 39999.39 EUR apmērā. Sīkāka informācija par apstiprinātajiem projektiem – pielikumā.

Pievienotie faili

Pievienotās saites

Meņģeli rotā jauna norādes zīme

gerbonis